PageCSS (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: URL
ne: यूआरएल

en: actions
ne: कार्यहरू

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया
