PageCSS (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: actions
tr: eylem

en: All
tr: Tümü

en: Media
tr: Medya

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Confirm delete
tr: Silme işlemini onaylayın

en: Print
tr: Yazdır
