PageCSS (3.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: actions
el: ενέργειες

en: All
el: Όλες

en: Media
el: Μέσα

en: Style
el: Στυλ

en: Print
el: Εκτύπωση
