PageCSS (3.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Utility
fr: Utilité

en: All
fr: Tout

en: Media
fr: Média

en: This action cannot be undone
fr: Cette action ne peut pas être annulée

en: Confirm delete
fr: Confirmer la suppression

en: Screen
fr: Écran

en: Print
fr: Imprimer

en: media type
fr: type de média
