PageCSS (3.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: actions
gl: accións

en: Utility
gl: Utilidade

en: All
gl: Todo

en: Media
gl: Medios

en: Style
gl: Estilo

en: Print
gl: Imprimir
