PageCSS (3.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: actions
hr: akcije

en: style
hr: stil

en: All
hr: Svi

en: Media
hr: Mediji

en: Style
hr: Stil

en: Print
hr: Ispis
