PageCSS (3.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: actions
ka: ოპერაციები

en: All
ka: ყველა

en: Media
ka: მედია

en: Style
ka: სტილი

en: Confirm delete
ka: წაშლის დადასტურება
