PageCSS (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: actions
ku: کردارەکان

en: All
ku: هەموو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Print
ku: چاپکردن
