PageCSS (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: actions
lt: veiksmai

en: All
lt: Visi

en: Style
lt: Stilius

en: Print
lt: Spausdinti
