PageCSS (3.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: actions
pt: ações

en: style
pt: estilo

en: Utility
pt: Utilitário

en: All
pt: Tudo

en: Media
pt: Mídia

en: Style
pt: Estilo

en: This action cannot be undone
pt: Esta operação não pode ser desfeita

en: Confirm delete
pt: Confirmar exclusão

en: Print
pt: Imprimir

en: media type
pt: tipo de mídia
