PageCSS (3.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: actions
pt: ações

en: style
pt: estilo

en: Utility
pt: Utilidade

en: All
pt: Todos

en: Style
pt: Estilo

en: This action cannot be undone
pt: Essa ação não pode ser revertida

en: Confirm delete
pt: Confirmar a eliminação

en: Print
pt: Imprimir

en: media type
pt: tipo de media
