PageCSS (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: actions
ro: operațiuni

en: All
ro: Toate

en: Style
ro: Stil

en: Confirm delete
ro: Confirmați ștergerea

en: Print
ro: Printare
