PageCSS (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: actions
sk: akcie

en: All
sk: Všetky

en: Media
sk: Médiá

en: Style
sk: Štýl

en: Print
sk: Tlačiť
