PageCSS (3.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: actions
th: การดำเนินการ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Print
th: พิมพ์
