PageCSS (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: actions
nl: acties

en: style
nl: stijl

en: Style
nl: Stijl

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen
