PageCSS (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: actions
da: handlinger

en: Utility
da: anvendelighed

en: Style
da: Typografi

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes

en: Confirm delete
da: Bekæft sletning
