PageCSS (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: actions
cy: Gweithredoedd

en: All
cy: I gyd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Style
cy: Arddull
