PageCSS (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: actions
my: ဆောင်ရွက်ချက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
