PageCSS (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: actions
pl: akcje

en: style
pl: styl

en: Utility
pl: Narzędzia

en: All
pl: Wszystko

en: Style
pl: Styl

en: This action cannot be undone
pl: Ta operacja nie może być cofnięta

en: Confirm delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Screen
pl: Ekran

en: Print
pl: Drukuj

en: Projection
pl: Projekcja

en: media type
pl: typ mediów
