PageCSS (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: URL
uk: URL-адреса

en: actions
uk: дії

en: style
uk: стиль

en: Utility
uk: Допоміжні

en: All
uk: Все

en: Media
uk: Медіа

en: Style
uk: Стиль

en: Confirm delete
uk: Підтвердження видалення

en: Screen
uk: Екран

en: Print
uk: Друк

en: Projection
uk: Проекція

en: media type
uk: тип медіа
