PageCSS (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: actions
vi: thao tác

en: Utility
vi: Tiện ích

en: All
vi: Tất cả

en: Media
vi: Phương tiện

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: This action cannot be undone
vi: Thao tác này không hủy bỏ

en: Confirm delete
vi: Xác nhận xóa

en: Screen
vi: Màn hình

en: Print
vi: In
