PageCSS (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: URL
ar: العنوان URL

en: actions
ar: الإجراءات

en: All
ar: الكل

en: Media
ar: ميديا

en: Style
ar: نمط

en: Confirm delete
ar: تأكيد الحذف

en: Print
ar: الطباعة
