PageCSS (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: URL
be: Спасылка

en: actions
be: дзеянні

en: style
be: стыль

en: All
be: Усе

en: Media
be: Мультымедыя

en: Print
be: Друк
