PageCSS (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Print
bn: প্রিন্ট
