PageCSS (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: actions
eu: ekintzak

en: style
eu: estiloa

en: All
eu: Guztiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Print
eu: Inprimatu
