PageCSS (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: URL
is: vefslóð

en: actions
is: aðgerðir

en: style
is: stíll

en: All
is: Allt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Style
is: Stíll

en: Print
is: Prenta

en: media type
is: margmiðlunarefnistegund
