PageCSS (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: actions
ru: действия

en: style
ru: стиль

en: All
ru: Все

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Style
ru: Стиль

en: This action cannot be undone
ru: Это действие не может быть отменено

en: Confirm delete
ru: Подтверждение удаления

en: Print
ru: Печать

en: Projection
ru: Проекция

en: media type
ru: тип медиа
