PageCSS (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: actions
te: చర్యలు

en: All
te: అన్నీ

en: Style
te: శైలి
