Pagedesigner Block Adaptable (2.2.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Display the view as a block.
bo: ལྷུ་ལག་ཞིག་ནང་བཞིན་མཐོང་རིས་སྟོན་པ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
