Pagedesigner Block Adaptable (2.2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Select
he: בחר

en: Offset
he: היסט

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
