Pagedesigner Block Adaptable (2.2.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Display the view as a block.
bs: Prikaži view kao blok.
