Pagedesigner Block Adaptable (2.2.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Select
oc: Seleccionar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Bundles
oc: Paquets

en: Display the view as a block.
oc: Afichar la vista en tant que bloc.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
