Pagedesigner Block Adaptable (2.2.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: Select
vi: Chọn

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Display the view as a block.
vi: Trình bày view như một block

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
