Pagedesigner Block Adaptable (2.2.6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Select
da: Vælg

en: Offset
da: Forskydning

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Display the view as a block.
da: Vis dette view som en blok.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
