Pagedesigner Block Adaptable (2.3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
