Pagedesigner Block Adaptable (2.3.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Bundles
hi: बंडल

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
