Pagedesigner Block Adaptable (2.3.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Display the view as a block.
hu: Nézet megjelenítése blokként.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek
