Pagedesigner Block Adaptable (2.4.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Select
sv: Välj

en: Offset
sv: Kompensera

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Bundles
sv: Paket

en: Display the view as a block.
sv: Visa vyn som ett block.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor
