Pagedesigner Block Adaptable (2.5.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Select
de: Auswählen

en: Offset
de: Versatz

en: Autocomplete
de: Autovervollständigung

en: Bundles
de: Subtypen

en: Display the view as a block.
de: Diese Ansicht als Block anzeigen.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen

en: Bundle filter
de: Subtyp-Filter

en: pagedesigner
de: Pagedesigner
