Pagedesigner Block Adaptable (2.5.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Select
es: Seleccionar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Bundles
es: Paquetes

en: Display the view as a block.
es: Presentar la vista como bloque.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Checkboxes
es: Casillas de selección
