Pagedesigner Block Adaptable (3.2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Select
nl: Selecteren

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Bundle filter
nl: Bundelfilter
