Pagedesigner Block Adaptable (3.2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Display the view as a block.
eu: Bistaratu bista bloke gisa.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
