Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Select
be: Выбраць

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Display the view as a block.
be: Паказаць віды ў выглядзе блока.
