Pagedesigner Block Adaptable (4.1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Select
it: Scegliere

en: Offset
it: Scostamento

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Bundles
it: Bundle

en: Display the view as a block.
it: Visualizza la vista come blocco.

en: Items per page
it: Voci per pagina
