Pagedesigner Block Adaptable (4.1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Checkboxes
lt: Langeliai
