Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Display the view as a block.
gl: Amosa a vista como un bloque.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
