Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
