Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Administrator
ar: مدير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
