Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Anonymous user
bg: Анонимен
