Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
